Контрольн роботи з математики 3 клас богданович 2 семестр. Математика 3 клас, 2 семестр (за підручником М.В. Богдановича, Г.П. Лишенка) (Серія За новою програмою

Контрольн роботи з математики 3 клас богданович 2 семестр Rating: 7,3/10 760 reviews

роботи з математики 3 клас ( 1

контрольн роботи з математики 3 клас богданович 2 семестр

Повторення позатабличного множення і ділення. Задача, що містить суму трьох доданків. Додавання і віднімання виду 32+8, 80 — 4. Накресліть квадрат, якщо сторони обох фігур мають однакову довжину. Довжина першого — 4 см, а довжина другого — на 3 см більша. Для консервування огірків витратили 19кг огірків, води — на 16кг більше, ніж огірків, а зелені — на 33кг менше,ніж води.

Next

Сайт вчителя математики та інформатики Калинчука В.В.: Математика. 3 клас. ІІ семестр (за підручником М. В. Богдановича, Г. П. Лишенка)

контрольн роботи з математики 3 клас богданович 2 семестр

Додавання й віднімання числа 5 із переходом через десяток. Письмове додавання трицифрових чисел без переходу через розряд. Задачи на два действия, содержащих сравнения результата первого действия с одним из данных чисел. Суму чисел 20 і 4 поділити на 3. Добуток чисел 3 і 8 зменшити на 7. За новою програмою 2014 Автор: М. Число 37 збільшити на суму чисел 40 і 3.

Next

Сайт вчителя математики та інформатики Калинчука В.В.: Математика. 3 клас. ІІ семестр (за підручником М. В. Богдановича, Г. П. Лишенка)

контрольн роботи з математики 3 клас богданович 2 семестр

Якщо ж я щось не зрозуміла чи наплутала, то рада буду прочитати відповідь Надії Миколаївни. Додавання й віднімання з переходом через десяток. Їх посадили в клітки по 7 кролів. Во второй день за 1 час изготавливал на 1 шар больше. Властивості множення на 1 і одиниці на число, множення на нуль, нуля на число. Об'єктами підсумкової перевірки навчальних досягнень учнів 3 класу з математики є складники математичної компетентності: обчислювальні уміння і навички; уміння і навички розв'язування задач; застосування властивостей, правил, алгоритмів, залежностей; виконання вимірювань та геометричних побудов.

Next

Контрольні роботи з математики 3 клас за оновленою програмою. Ф.М.Рівкінд, Л.В.Оляницька

контрольн роботи з математики 3 клас богданович 2 семестр

С первой грядки собрали 37кг, со второй — 28кг. Додавання й віднімання числа 6 із переходом через десяток. Ділення трицифрових чисел на двоцифрові Урок 117. Скільки грибів зібрав син, якщо батько зібрав у 2 рази більше? Составление и решение задачи по данному выражением и сокращенной записью. Деление числа на 1, на равное ему число, нуля число. Скільки гривень коштує одна шапочка? Скільки тварин живе у хатинці? Письменное сложение трехзначных чисел без перехода через разряд.


Next

Календарне планування М. Богданович, Г. Лишенка, 3 клас ІІ семестр

контрольн роботи з математики 3 клас богданович 2 семестр

Розширена задача на зведення до одиниці 82 Письмове додавання трицифрових чисел у випадку кількох доданків. Накреслити один відрізок 6см, а інший — на 5см довший. Застосування переставної властивості при додаванні виду 5 + 6. Якщо учень учениця самостійно знаходить і охайно виправляє допущену помилку, то це не вважається недоліком роботи. Види трикутників 76 Письмове додавання трицифрових чисел у випадку, коли сума одиниць дорівнює 10 або сума десятків дорівнює 10 десяткам 77 Письмове віднімання трицифрових чисел у випадку, коли в запису зменшуваного є нуль 78 Письмове додавання трицифрових чисел у випадку, коли сума одиниць більша за 10 одиниць або сума десятків більша за 10 десятків 79 Письмове віднімання трицифрових чисел з переходом через розряд. І в цьому нам будуть допомагати ваші улюблені герої мультфільмів Фіксики. Способи раціональних обчислень: множення на 11 Урок 135.

Next

Математика 3 клас конспекти II с. Богданович

контрольн роботи з математики 3 клас богданович 2 семестр

Задача на дві дії, що містить порівняння чисел. Прості задачі на віднімання Урок 70. Ділення двоцифрового числа на одноцифрове виду 39 : 3. Скільки потрібно заплатити за 8 таких пакетів? Составные задачи на 2-3 действия, является комбинацией изученных видов простых задач арифметические действия первой и второй ступеней. Повторення таблиць множення і ділення Урок 126. При цьому протягом навчального року комбінованих робіт має бути не менше 4. Записати відповіді: - Суму чисел 43 і 15 зменшити на 3.

Next

Календарне планування. Математика 3 клас І семестр

контрольн роботи з математики 3 клас богданович 2 семестр

Сколько килограммов моркови завезли в третий магазин? На сколько стоимость яблок больше стоимости груш? Знаходження значень виразів із буквою. Накресли відрізок, у 2 рази коротший,ніж периметр прямокутника. Сколько килограммов апельсинов в 4 ящиках? Зв'язок між діленням і множенням. Способы рациональных вычислений: умножения на 11. Скільки зошитів у першій пачці? Задачі, які містять дворазове збільшення зменшення числа на кілька одиниць.

Next

Розробки Уроків З Математики 1 Клас Богданович 2 Семестр

контрольн роботи з математики 3 клас богданович 2 семестр

Письменное вычитание трехзначных чисел с переходом через разряд. Задачі на три дії, що містять збільшення зменшення числа в кілька разів Урок 95. До посібника додається електронний диск, що містить додаткові матеріали до уроків, роздавальні матеріали для учнів, календарний план, такі самі плани-конспекти уроків, як і в посібнику. Скільки необхідно банок, щоб розлити 18 л молока? Календарно-тематичне планування Математика 3 клас ІІ семестр Календарний план складено відповідно до «Навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням російською мовою 1 — 4 класи» Н Методичний інструментарій: підручник «Математика » 3 клас, М. Тематична контрольна робота може бути: комбінованою, що складається з завдань на обчислення, розв'язання задачі, рівняння, завдань з іменованими числами та геометричного матеріалу; тестовою, що складається із тестових завдань закритого і відкритого типів. Скільки метрів ситцю витратило ательє? Розширена задача на зведення до одиниці 61 Усне віднімання трицифрових чисел виду 470-320. Складені задачі на 2—3 дії, що є комбінацією вивчених видів простих задач арифметичні дії першого і другого ступенів.

Next