Дсту 4135 скачать. ДСТУ 4135: 2002 Цукерки. Загальні технічні умови [DOC]

Дсту 4135 скачать Rating: 6,5/10 1157 reviews

дсту 4537 2006 скачать

дсту 4135 скачать

Цей стандарт поширюється на сиркові вироби, які виробляють із кисломолочного сиру, виготовленого з пастеризованого молока, з доданням вершків, вершкового масла, наповнювачів, харчових добавок та призначені для безпосереднього вживання в їжу. Цей стандарт поширюється свіжу ріпчасту цибулю, яка заготовляється і постачається для реалізації у свіжому вигляді і для промислового перероблення. Напої застосовують для безпосереднього вживання в. Цей стандарт поширюється на виноградні виноматеріали, призначені для закладки на витримку й одержування ординарних витриманих і марочних вин, а також вин контрольованих назв. Для цукру, що характеризується погіршеною фільтрацією, застосовують модифіковану методику. Ключові слова: зберігання, консистенція, маркування, методи контролювання, пакування, показники, сметана, транспортування, характеристики, якість. Ключові слова: асортимент, гарантії виробника, зберігання, маркування, методи контролювання, пакування, сировина, сири тверді, технічні.

Next

ДСТУ 4135:2014 Цукерки. Загальні технічні умови

дсту 4135 скачать

Kiev: Derzhspozhyvstandard of Ukraine, 15 p. Сири застосовують для безпосереднього вживання в їжу і реалізують через торговельну мережу. Держстандарт України, Київ 1995 рік, 38 сторінок. Цей стандарт поширюється на ковбаси варено-копчені з м'яса птиці курей, курчат, курчат-бройлерів, качок, каченят, гусей, гусенят, індиків, індичат , що призначені для безпосереднього вживання в їжу. Общие требования безопасности Дата принятия 06. Цей стандарт поширюється на напої ацидофільні — кисломолочні продукти, які виробляють сквашуванням пастеризованого молока спеціальними заквасками, до складу яких обов'язково входить ацидофільна паличка. Jaidene Veda - Do For Love 17.

Next

ДСТУ 4135:2014 Конфеты. Общие технические условия. Изменение № 1

дсту 4135 скачать

Цей стандарт поширюється на сиркові вироби, які виробляють із кисломолочного сиру, виготовленого з пастеризованого молока, з доданням вершків, вершкового масла, наповнювачів, харчових добавок та призначені для безпосереднього вживання в їжу. Цей стандарт розповсюджується на кишки худоби, призначені для виробництва ковбасних виробів, шовного хірургічного матеріалу кетгуту , тенісних та музичних струн, а також для постачання на експорт. Концентрати— це напівфабрикати, які складаються з двох частин: ароматичної частини А — прозорої,. Стандарт поширюється на напівфабрикати виробів з борошна, які являють собою сухі суміші з борошна, цукру, крохмалю, сухого молока та ін. Цей стандарт поширюється на вершки стерилізовані для дітей , одержані сепаруванням коров'ячого молока та запаковані у спожиткове паковання. Цей стандарт не поширюється на термізований продукт та продукт збагачений вітамінами, мікро- та. Вимоги щодо безпечності пепсинів викладено в 5.


Next

дсту 4537 2006 скачать

дсту 4135 скачать

Жгут карамельной массы формируется при помощи штампов и отформованная карамель поступает на охлаждение, в начале на узки транспортер, затем - в охлаждающий шкаф. Цей стандарт поширюється на харчові концентрати, солодкі страви далі за текстом — солодкі страви , що є сумішшю різних попередньо підготовлених продуктів, фасованих насипом або у брикетованому вигляді, призначених для приготування желе, мусів, пудингів, молочних концентратів. Цей стандарт поширюється на рибу заморожену океанічного промислу усіх родин та видів далі за текстом — рибу заморожену , яку виловлюють в океанах і прилеглих до них морях і затоках. The Good, The Bad, The Ugly 10. Цей стандарт поширюється на горілки і горілки особливі, які являють собою спиртні напої міцністю від 37,5% до 56 %. Внесено Головним управлінням з питань внутрішньої торгівлі та громадського харчування Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України. Цей стандарт поширюється на мед натуральний квітковий і мед натуральний квітковий з домішкою паді - натуральну солодку речовину, що виробляється медоносними бджолами з нектару квітів або виділень з живих частин рослин або з комах, які паразитують на живих частинах рслин, які бджоли збирають.

Next

ДСТУ 4135: 2002 Цукерки. Загальні технічні умови [DOC]

дсту 4135 скачать

Beggin You Armin Van Buuren Mashup 11. Фрейндлих - Что же ты не женишься? Затем насосом, с изменяемой производительностью, шоколадная масса подаётся в первую шаровую мельницу с диаметром шариков 9,5мм, где происходит предварительное измельчение. Цей стандарт поширюється на картопляний крохмаль — харчовий продукт, одержаний під час переробляння картоплі. Стандарт установлює метод, відомий як «седиментаційне аналізування за методом Зелені», для оцінювання хлібопекарської сили пшеничного борошна. Утверждён и введён в действие: приказ Держспоживстандарта Украины от 29 мая 2009 Г. Цей стандарт установлює українські терміни та визначення понять у галузі виробництва безалкогольних напоїв.


Next

ДСТУ 4135:2014

дсту 4135 скачать

Производственное оборудование должно обеспечивать безопасность работающих при монтаже демонтаже , вводе в эксплуатацию и эксплуатации как в случае автономного использования, так и в составе технологических комплексов при соблюдении требований условий, правил , предусмотренных эксплуатационной документацией. Ключові слова: молоко згущене, какао порошок, вершки,маслянка, показники якості, вимоги безпеки, правила. Цей стандарт поширюється на кальмари таких родин: Gonatidae, Ommastrephidae, Loliqinidae та видів: аляскинський Berryteuthis anonychus , бартрама Ommastrephes bartrami , гігантський Dosidicus gigas , іллекс американський illex illecebrosus , іллекс аргентинський illex argentinus , іллекс європейський illex coindeti ,. Meredith Call - Broken Down Shogun Remix 2. Утвержден и введен в действие приказом Госстандарта Украины от 27. Цей стандарт встановлює українські терміни та визначення понять стосовно виробництва масла. Трофимов - Мы должны жениться срочно 17.

Next

ДСТУ 4135:2014

дсту 4135 скачать

Цей стандарт поширюється на філе заморожене з риб усіх родин далі за текстом — філе заморожене. Цей стандарт поширюється на рулети бісквітні, що являють собою звитий пласт бісквітно- го напівфабрикату, перешарований різними видами начинки з оздобленням або без оздоблення поверхні. Після примітки 3 долучити: «Примітка 4. Терміни, встановлені ним стандартом, рекомендовано вживати в усіх видах нормативних документів, науково-технічній, довідковій та навчально-методичній літературі, що стосується сфери виробництва,. Цей стандарт поширюється на напівкопчені ковбаси та ковбаски, що призначені для безпосереднього вживання. Терміни, встановлені цим стандартом, обов'язкові для вживання в усіх видах документів, що стосуються виробництва молочних консервів і сухих молочних продуктів, а також для робіт зі стандартування.

Next

ДСТУ Харчова промисловість

дсту 4135 скачать

Jeza - Start Again Original Intro Mix 10. Цей стандарт поширюється на споживче маркування харчових продуктів вітчизняного та закордонного виробництва, що розфасовані у споживчу тару, які реалізують на території України через оптову або роздрібну торговельну мережу, а також закладами ресторанного господарства у тому числі в дошкільних закладах, школах, лікувальних, лікувально-профілактичних установах та інше , що. Цей стандарт установлює українські терміни та визначення понять стосовно виробництва м'ясних продуктів. Готовая начинка при помощи насоса перекачивается в начинконаполнитель, температура начинки 73±3°С. Цей стандарт поширюється на кухонну сіль, яка являє собою хлористий натрій, і встановлює вимоги до продукції, виготовленої для внутрішнього ринку і на експорт.

Next

дсту 4537 2006 скачать

дсту 4135 скачать

Цей стандарт поширюється на яловичину у відрубах, отриману із півтуш яловичини першої категорії, призначену для реалізації через роздрібну торговельну мережу та для промислового перероблення. Цей стандарт поширюється на морси плодово-ягідні спиртові, які виготовляють із сушених та свіжих плодів та ягід, призначені для використовування в лікеро-горілчаній промисловості як напівфабрикати. Настоящий стандарт распространяется на шоколад, который является продуктом переработки какао-бобов с сахаром, как без добавлений, так и с добавлениями различных ароматических и вкусовых веществ непосредственно в шоколадную массу или начинку, и предназначен для реализации в Украине и других государствах. Стандарт придатний для цілей сертифікації. Цей стандарт поширюється на крупи, що швидко розварюються далі за текстом— крупи , які отримують методом гідратації або плющенням крупів із подальшим сушінням до встановленої вологості та доведенням до повної кулінарної готовності.

Next

ДСТУ 4135: 2002 Цукерки. Загальні технічні умови [DOC]

дсту 4135 скачать

Antonia Lucas - Beautiful Night Kim Svard Remix 18. Цей стандарт поширюється на кефір — кисломолочний продукт, який виробляють сквашуванням молока симбіотичною закваскою на кефірних грибках або концентратом грибкової кефірної закваски. Суміші призначені для реалізації через торговельну мережу і використання на підприємствах ресторанного. Цей стандарт установлює українські терміни та визначення понять стосовно виробництва молока та кисломолочних продуктів. I Don't Wanna Fall In Love 04.

Next