Eesti filmide torrentid. Eesti Filmi Andmebaas

Eesti filmide torrentid Rating: 8,7/10 523 reviews

Filmide tõmbamine netist

eesti filmide torrentid

Selle aasta tõenäoliselt suurim kohalik kassahitt esilinastub juba veebruaris. Seetõttu tuleb enne failide allalaadimist veenduda, et tegu oleks legaalse torrentiga, mille on sisulooja ise üles laadinud. Miks ma peaks kellelegi maksma, et oma isiklikke faile vaadata? Tuleb meeles pidada, et tasuta filmid internetist on võõrkeelsed, eestikeelseid filme võib saada ainult illegaalsena tasuta; subtiitrite otsimine ja vajadusel ajastamine on omaette töö. Pole nagu midagi väga röögatut uut ja lahedat rääkimata üldse kodumaiste filmide vallast ning kogu kinoelu kulgeb vaikselt. Ma ei õppinud sellest midagi ja jätkasin torrentiga filmide tõmbamist. Mina tõmbasin App Storest tasuta äpi PlayerXtreme, millega saab väga edukalt tahvlisse laetud filme vaadata.

Next

Eesti Filmi Andmebaas

eesti filmide torrentid

Õnneks mul arvutis mingeid olulisi asju ei olnud. Töö nende projektidega jätkub, seega oleme väga huvitatud tagasisidest. Minu arvates tõmbavad tuhanded inimesed kogu aeg midagi, see on ju torrenti juures näha ja jagamiste arv samuti? Kõlab huvitavalt ja loodetavasti on võttegrupil õnnestunud kõik see ka filmilindile saada. Ja nüüd veidi filmist — tegemist on nõuka ajal aset leidnud sündmustel põhinev õudussugemetega noortefilmiga, mis räägib Eesti tudengite talvematkagrupist, kes Siberis hirmsate sündmuste keskele satub. Autorid peavad kohanema muutunud maailmaga. Soovitan soojalt see film ära vaadata, sest ilmselt midagi halba see teha ei saa ja kinokülastajate noorem põlv võib saada midagi uut teada oma kodumaa ajaloo kohta — keerulistest ja rasketest aegadest ning samavõrra keerulistest valikutest, mida pidid tollal tegema nii sõjaväkke võetud kui ka nende omaksed.

Next

Uus torrentisait teeb filmide vaatamise veelgi lihtsamaks

eesti filmide torrentid

Samas on filmi teema mõnes mõttes ka tänapäeval aktuaalne, kuigi räägib ajaloost: sõda; talu, kuhu saabuvad põgenikud. Kui tõmmata populaarseid filme mis on video formaadis avi, mp4, mkv ja millel on juba tuhandeid allalaadimisi, nii ei saa sedasi mingeid viiruseid omale. Poole aasta pärast kordus sama asi. Nüüd on küll suvine vaikus läbi ja kino mäsleb sügisestes tuultes ning selle kõige kannul on linadele jõudnud taas ka ports väga vaatamist väärt kodumaist kraami. Järjest tulevad uued välismaised filmid, peamiselt ilma erilist lainetust tekitamata.

Next

Eesti Filmi Andmebaas

eesti filmide torrentid

Mis siis minu arvutiga umbes poole aasta pärast juhtus? Kuigi pean ütlema, et treiler jätab mind külmaks kui isegi pigem ei tekita negatiivseid emotsioone, siis armastusest Kivirähku loominu vastu, lähen seda siiski vaatama. . Olen suur tema loomingu austaja. Piraatfilmide pesasid, mis oleksid ohutud ja mugavad kasutada ka võhikule, pole olemas. Torrentiprogramm näitab alla- ja üleslaadimise ajal sulle sinu partnerite aadresse. Süžee ise on põnev ja kaasahaarav ning neile, kes on kunagi Tartus elanud või seal pikemalt viibinud, on ka päris palju nii äratundmist kui ka üllatust, et mis on muutunud. Need kõik siis saavad pidevalt karistada või mismoodi? Peaosades on Maiken Schmidt ja Hendrik Toompere jr ning tegevus toimub burgeriresotranis.

Next

Filmid

eesti filmide torrentid

Kahju loomulikult et suur osa promost oli seotud Paul Walkeri surmaga aga elu ongi ettearvamatu, film ise siiski oli hea. Aga sellest juba veidi hiljem järgmistes postitustes. This entry was posted in , , and tagged , on by. See kuidas Eestis kõike varastatakse, mida varastada saab, on kohutav! See on kindlasti ootamist väärt ning seega tuleb lihtsalt kuidagi mööda saata see vaikne suvine kinoaeg. Tõesti võin julgelt soovitada, sest tegemist ju uue tegijaga nii režii mõttes kui ka kirjaniku mõttes — pole ju minu teada varem Mika Keräneni raamatute põhjal siinmail filme vändatud. Film põhineb tõsielusündmustel ja räägib meile huvitavas filmikeeles kümnete tuhandete eestlaste saatusest.

Next

Filmid

eesti filmide torrentid

Nii et top filmid ongi väikeseeelarveline lihtsa huumoriga komöödia ja suur sõjadraama. Samas, torrentist mis iganes tarkvara allalaadimine lõpeb reeglina viirustega. Lapsele multikaid on piisavalt youtube-s: arendavaid ja vähemarendavaid. Mul on bittorrent, ja see näitab aadressi juures ka asukoha riigi lippu. Kuid eks seegi on varsti maha minemas. Õnneks või kahjuks ei omanud laternasüütajate tsunf nii suurt mõjujõudu, et progressi seisma panna. Kõik see paneb aga inimeste omavahelised suhted proovile ja selle tulemuseks on väga haarav ning mõtlemapanev film.

Next

Filmide tõmbamine netist

eesti filmide torrentid

Kusjuures, olles seda filmi juba loomulikult ka ise näinud, peab ütlema, et seda võiksid vaatamas käia ka need filmihuvilised, kes pole nt ei ise lapsed ega ka vanemad, kes peavad seda vaatama minema koos oma lastega. Et kas nagu tullakse ukse taha, konfiskeeritakse arvuti ja määratakse karistus või mis siis tegelikult juhtub? Kui torrentiga filme tõmbad, siis ära selles arvutis midagi väärtuslikku hoia! Mängu tegi Annika Loor, kes õpib Tallinna Ülikoolis digitaalhumanitaariat. Minu andmetel on vähemalt 10 suuremat projekti, lisaks siis veel erinevad dokumentaalid ja pisemad projektid. Ning aasta lõppu jääb veel kaks suurepärast filmi. Torrent pole mingi eestlaste väljamõeldis vaid kogu maailmas väga levinud asi. Jokeri kasuks räägib lihtne ja selge kasutajaliides.

Next

Filmide tõmbamine netist

eesti filmide torrentid

Veidi võib ette heita filmi hüplikkust, kus mõni kaader nagu on puudu st kohe ei saa aru, mis toimub , kuid teisalt korvab selle hea filmikeel ja väga kaasahaarav tegevus. Klikkige ja vaadake, kus Eesti filme on tehtud! Ja kuigi filmist leiab asju, mille kallal vähem või rohkem norida kui tahta , leian ma üldjoontes, et tegemist on igati väärika debüüdiga, mis rikastab kohalikku filmimaailma märkimisväärselt. Vastus küsimusele mida see Piratebay kasutamine reaalselt teeb. Palun andke teada, kui teil on lisainfot või märkasite viga efa efa. Peamiselt ainult eestikeelsete filmide puhul. Viimane kuulub kindlasti ka minu peab vaatama nimekirja, sest seal astub üles ka Tambet Tuisk kes on kindlasti üks mu lemmikuid.

Next

Uus torrentisait teeb filmide vaatamise veelgi lihtsamaks

eesti filmide torrentid

Ma umbes 10 aastat tagasi laadisin torrenti programmi kasutades enda läpakasse igasugu filme. Hea ja lihtne programm selleks on See nõuab muidugi natuke võimlemist, aga on kui mitte lihtsam, siis vähemalt ohutum, kui torrentitega jamamine. Tegemist ei ole aga tavalise ajaloofilmiga, vaid asja teeb põnevaks see, et endiselt hea tervise juures olev juba 90 aastat vana August Englas ise kommenteerib oma elu. Juba on päris mitu nädalat möödunud ajast, mil ekraanidele jõudis selle suve kõige oodatum lastefilm — nimelt Tartus aset leidvate sündmustega. Joker töötab põhimõttel, et piisab vaid torrentifaili lingi kopeerimisest aadressiribale, pärast seda hakatakse faili sisu kasutajale taasesitama. This entry was posted in , and tagged on by. Siis lõpetasin filmide tõmbamise ja peale seda arvuti töötas veel aastaid.

Next

Eesti Filmi Andmebaas

eesti filmide torrentid

Mind isiklikult huvitab see, kuidas on Nüganen filmis teinud teoks oma lubaduse näidata filmi nii Saksa armees kui ka punaste poolel sõdinud eestlaste silmade läbi. Enam ei käivitunud ühel heal päeval. Sellel aastal linastub rekordiliselt uusi Eesti filme. Aprillis pakub meelelahutust komöödia , mis viib meid tagasi üheksakümnendatesse ja kus suurepärase näitlejatenimistu eesotsas troonib Hendrik Toompere jr. Viimane rekord kuulus eelmisel aastal samuti veebruaris esilinastunud populaarsele sõjaloole «1944», mida käis esimesel nädalavahetusel vaatamas 19 030 inimest. Lähemal uurimisel avastasid eksperdid, et Joker töötab kõige paremini populaarsete filmidega. This entry was posted in , , , and tagged on by.

Next