Дощ у степу диктант 5 класс. Архівний товар. Книга Рятівник. Диктанти. Українська мова. 9 клас.

Дощ у степу диктант 5 класс Rating: 7,4/10 1241 reviews

диктант по зачету на числительные / Блог им. irofo / Кампусята Дальневосточного Федерального Университета

Дощ у степу диктант 5 класс

Але ж ні, несподівано постають нові загадки. Праворуч смужечками жита, пшениці от-от уже в стрілку підуть. Немає нічого кращого, ніж вийти рано-вранці в поле й зустріти схід сонця. Позначте рядок, у якому всі дієслова належать до 1-ої дієвідміни: а прати, програмувати, випікати, сміятися, бажати; б точити, ставити, котити, стежити, ранити; в програмувати, випікати, стежити, ранити, бажати; г дати, їсти, бути, розповісти, колоти, писати. Основа формоизменения 5 Основа, равная корню. А поміж ними чорні стрічки заскородженої ріллі, чиєсь, так і не зібране з осені соняшничиння, а далі темна улоговина розлогої мілкої балки, а по ній примарно - сріблясте хмаровиння розквітлих тернових кущів. Молоденькі кущики сховалися сніговими шубки.

Next

7 клас Диктанти з української мови

Дощ у степу диктант 5 класс

Але партизани не пускали їх у ліс ні на крок. Загриміло, і полегшено зітхнув степ, і радісніше стало навкруги. Підкреслити у … реченні букви, які позначають голосні звуки. Типы сказуемого и морфологические средства их выражения. Воно пояснює їй природу, як не міг би пояснити жоден її жоден природознавець. У будинків галасують крикливі горобці. Вопросы методики обучения языку рассматривает а лингвистика; б психолингвистика; в дидактика; г лингводидактика; д языкознание.

Next

Українська мова збірник диктантів для 5 класу

Дощ у степу диктант 5 класс

Як і у всіх класах, починаючи ще з другого, учням дають писати диктанти у школі, для того, щоб розвивати їхнє сприймання. Позначте рядок, у якому всі прислівники утворені префіксально-суфіксальним способом: а низько, холодно, гарно. Тільки де-не-де стоїть сухе соняшничиння й тихо шурхотить, нагадуючи про гарячі дні літа, коли воно цвіло жовтими решетами на городах, просіваючи сонячний пил. Лиш висока тополя досі зеленіє. Радісні пісні птахів зустріли нас. Коники підняли свою квапливе тріскотню. Любіть Україну у сні й на яву, вишневу свою Україну.

Next

Державне тестування, українська мова, диктанти :: 44. Нічний степ

Дощ у степу диктант 5 класс

Річний диктант з російської мови 3 клас Ранок в степу Раннє весняне ранок. Грицько ухватив Льоньку за рукав. За допомогою суфіксів утворити назви мешканців міст. Розібрати за складом слово балакучі. Запишіть словосполучення у дві колонки: у першу — з прямим значенням, а у другу — з переносним.

Next

Державне тестування, українська мова, диктанти :: 44. Нічний степ

Дощ у степу диктант 5 класс

Любое человеческое общество должно быть каким-либо образом организовано, т. Вони прислухалися до твого дихання, до биття твого серця. Улянка, зломивши хворостинку, торкнула нею гадину. Тоді на Волині було невеличке село. Ми вирішили відпочити у берези. Нібито тільки йшли в школу, але середина навчання у школі вже пройшла. Володька їхав поряд, нога до ноги.

Next

Дощ у степу диктант

Дощ у степу диктант 5 класс

Підготовка чорнового варіанта переказу й редагування написаного Написання контрольного докладного переказу з поєднанням різних типів мовлення Домашнє завдання Прочитати текст. Короткий опис статті: маргаритки диктант, диктанти з української мови 3 клас Джерело:. Може, і справді завітають до такої старости, адже осінь — то найкраща пора для сватання. Кошовий Велична була постать запорозького ватажка. Такої ласки дістану і в Параски. Історія — це святая святих народу, недоторкана для злодійських рук. Україна… В одному вже тільки цьому слові і для нашого вуха, і навіть для вуха чужинців бринить ціла музика смутку й жалю.

Next

Диктанти з української мови 3 клас — Рослина

Дощ у степу диктант 5 класс

Вони пригнули до самої землі невеличкі дерева. З високості ще раз пересвідчуєшся, що вона не така вже й велика. Юруш вернувся до батьків, нічого не робив, все спав та байдики бив. Коментований диктант Афоризми та крилаті вислови підкреслити, пояснити їх значення. Что обозначает каждое из этих слов и что означает общая часть этих слов моно? Ось чому, наприклад, наші західні брати, витерпівши всі різноманітні насильства від іноплемінників, коли це насильство нарешті торкнулося мови, зрозуміли, що йдеться тепер уже про життя чи смерть самого народу.

Next

Блог Федюрко Віри Григорівни, учителя української мови та літератури Ніжинської гімназії №3: Тексти диктантів для зрізу знань з української мови. 5

Дощ у степу диктант 5 класс

Підвівши голівку з двома жовтими цятками, він швидко то висував, то ховав гострий роздвоєний язичок. Щоранку топчуть стежинки від отчого порога до школи, яка для них теж стала рідною домівкою. А на тому місці, де вона стояла, зробилася нора. Вона — бездонна душа українського народу, його слава. Високі в степу могили та прекрасна на весь світ, безіменна, невідомо коли і ким складена пісня… Тяжкий сон, подвійна неволя і темна ніч, як ворон.

Next

Державне тестування, українська мова, диктанти :: 44. Нічний степ

Дощ у степу диктант 5 класс

Ми позгрібали купу сухого бадилля, щоб спалити. Графічний диктант Записати схеми слів. У густих верболозах поміж плакучих верб, що замріяно полощуть у тихих плесах довгі віти, удень і вночі не втихають закохані соловейки. Далі за школою хащі бур'янів, почорнілі соняшники, прив'яле гарбузове огудиння, зачахлі стебла кукурудзи, заплетені сивим павутинням ранньої осені. І не потрібно думати, що вони донас принципово ставляться, вони хочуть, щоб ми щось знали і навчились і в майбутньому ми всі подякуєм їм за це.

Next

Дощ у степу диктант

Дощ у степу диктант 5 класс

Диктанти з української мови 3 клас 4 чверть Стояло спекотне літо. Тому любисток має ще й кілька народних назв: любчик, любець, приворотне зілля. Методика… 14 Склонение количественных числительных в русском языке в сопоставлении с. Арсен прикрив голову та плечі лантухом, який завжди носив з собою про дощ, і дивився на воду. Для степового вершника ця руда земля, по якій кочує його на­род, пасуться отари овець,- така ж мила і рідна.

Next