Конспект уроку пора гнздування 2 клас. Конспект уроку читання 2 клас

Конспект уроку пора гнздування 2 клас Rating: 7,3/10 1835 reviews

Урок 43. Тема. Весняні роботи людей на городах, полях та садах у рідному краї, Конспекти уроків природознавства 2 клас

Конспект уроку пора гнздування 2 клас

Мета уроку: Допомогти учням зрозуміти причини деградації Скруджа; простежити зміни в характері і поведінці головного героя Вас лише деякими книжковими новинками. На партах у вас лежить білий аркуш паперу із зображенням нуля. В заповіднику є лосі, свині, хижаки, видри, куниці і ін. Де вітри лягають у знемозі, Спочиває ліс у білім сні,- Непогасно сяють на морозі Ягоди калини вогняні. Біжить він швидше від автомобіля, а стрибає на 4,5 м у висоту. Минуло багато часу, і люди зрозуміли, що так може бути тільки на Землі, яка за формою нагадує кулю. Домовляймось не шуміти, На уроці не дрімати, Руки вчасно підіймати.

Next

Календарні плани та конспекти уроків по інформатиці: Конспект уроку з інформатики. 2 клас, 13 урок

Конспект уроку пора гнздування 2 клас

Журить осінь - сухітниця сонечко. Розкрийте символічні значення імен провідних персонажів твору. Осінь -Діти, а що ви уявляєте, коли чуєте слово осінь? Для деяких тварин наприклад, риб , вода, крім усього, є єдиним місцем життя. Ніжна, наспівна мелодія тихого вечора, у яку втручається густий, низький дзвін вечірнього дзвона. Він за розмірами як 3 тигри чи леви. Робота в групах У вас на партах розрізаний на шматки малюнок. Створення позитивного емоційного настрою Подивіться, будь ласка, чи все ви приготували до уроку.

Next

Конспект уроку для 2 класу на тему:

Конспект уроку пора гнздування 2 клас

Бесіда на основі побаченого 1 - Діти, д е ж саме на Землі ми можемо знайти воду? Перші номера кожної групи переходять у наступну групу за часовою стрілкою За кожну правильну відповідь група отримує фішку. Слухають ту музику дерева і кві­ти. Блакитний колір — це вода На землі багато океанів і морів. Тритони — досить поширений тритон звичайний. Птахи мішаних лісів : тетерев, шпак, глухар, рябчик, синиця, соловей і ін. Послухайте першу музичну загадку та скажіть, хто змальований у цьому творі? Земна поверхня, яку ми бачимо навколо себе.

Next

Конспект уроку з природознавства “Тварини навесні”, 2 клас

Конспект уроку пора гнздування 2 клас

Сьогодні урок — відкритий для всіх. Ліс — не тільки очисник повітря, а й годувальник. Ще в давнину Цифру цю назвали нуль. Чайковський «Баба-Яга», «Танець феї Драже»; ігри «Те­левізор», «Композитор», «Оркестр»; творча гра «Упізнай музичний портрет». І ось у наші дні, коли люди запустили в космос космічні кораблі, космонавти на власні очі побачили, що Земля має форму кулі. Учень — ведучий пропонує відгадати загадки або коротко описати ту чи іншу рослину. Золотом сяє дитя осінньої природи - листя дуба.


Next

Конспект уроку з математики, 2 клас

Конспект уроку пора гнздування 2 клас

Вода мені потрібна, бо я хочу пити. Де пройшов — квітки встають іскристі, Але можна холоду на зло Віднайти в душі його пречистій, Наче диво, лагідне тепло. Робота в парах« Склади тваринку з розсипаних частинок і назви як вона пересувається 5 Фізкультхвилинка. Етап всебічної перевірки знань і підготовки учнів до активного засвоєння знань. Чи може музика передавати звучання ніч­ної природи? Шевченко — співець краси рідного краю Матеріал до уроку.

Next

Конспект та презентація до уроку природознавства в природі та житті (1 клас)

Конспект уроку пора гнздування 2 клас

Манд­руючи цією країною, ми залюбки співали, крокували та танцювали, у ній ми навіть бачили різні портрети. Дикорослі рослини рідного краю Мета: ознайомити учнів із дикорослими рослинами рідного краю; учити називати їх; розвивати вміння визначати головне в навчальному матеріалі; показати багатство і красу рослинного світу; виховувати бережливе ставлення до природи. У творі він благородний по відношенню до всіх. Другий ярус утворюють низькорослі, тіньовитривалі дерева: груша звичайна, черемха звичайна, береза бородавчаста, клен польовий, клен татарський, дика яблуня, граб звичайний, в'яз шорсткий. Вислухав їх Мудрець, взяв гілочку верби і пішов з нею по лісах, по полях та городах.

Next

Конспект та презентація до уроку природознавства в природі та житті (1 клас)

Конспект уроку пора гнздування 2 клас

Конспект уроку читання 2 клас Тема: Т. А Орел говорить: «У мене тут її немає, але зараз буде». Ось подув сильний вітер та зірвав один листочок з гілочки. Учитель на дошці показує і малює сторони горизонту. В підліску ростуть брусниця європейська, крупина ламка, в трав'янистому покриві — копитняк європейський, зірочник лісовий, папороть, орляк звичайний. Але раптом щось ніжно торкнулося моєї щоки, опустилось на плече і, плавно кружляючи, опустилось під ноги.

Next

Конспекти уроків природознавства 1 клас

Конспект уроку пора гнздування 2 клас

Сквозь щедрый праздник увяданья - Седой зимы предупрежденье. Слайд з Капітошкою Закінчився наш урок. Після того як сонечко ховається, настає ніч — темрява, тиша, спокій, і тільки інколи виникають якісь таємничі шелест та шарудіння, неначе ті­ні стеляться по землі. Ти покохав осінню красу і, коли пожовкло листя , забував про весну. Чи можна руйнувати пташині гнізда? Завжди, у всіх казках Баба-Яга заважала героям робити доб­рі справи.

Next

Урок 2. Тема. Земля, її форма. Глобус — модель Землі. Горизонт. Основні сторони горизонту, Конспекти уроків природознавства 2 клас

Конспект уроку пора гнздування 2 клас

Прищеплювати почуття шанобливого ставлення до тварин. Природа України багата й різноманітна. Влітку я продаю багато напоїв, цим захищаю людей від перегрівання. Гібридні основи безплідні, але за масою перевищують батьків. Коли ми читаємо книгу, ми отримуємо інформацію. Ти приваблива, чарівна, гарна дуже.


Next

Тема. Інтегрований урок 1 клас (Математика

Конспект уроку пора гнздування 2 клас

Г ра «Шифрувальник» — Назви яких птахів зашифровані? Зона мішаних лісів займає близько 20% території України Які області входять в зону мішаних лісів? Субори розвинуті на більш родючих ґрунтах. Рефлексія — Де будують собі гнізда птахи? Перекладемо слова з української на англійську. На Поліссі поширені шовкопряди, вусачі, комарі, ґедзі і ін. Бобер споруджує собі будинок посеред водойми з підводним входом — це захист від хижаків. Може, з роками зможу її знайти. І синички ось літають Корму там вони шукають.

Next